Dzīvoklis - jaunā maijā
Vieta: Latvija, Rīgas rajons, Rīga, Imanta
Cena: 127 000 €

3 ist. dzīvoklis, 4/4 st., 86 m2 Pilnu kvalitatīvu apdari. Gaišs un silts dzīvoklis ar augstiem griestiem (2, 90m). Logi ar skatu uz dienvidiem gan uz ziemeļu pusi. Dzīvoklis sastāv no divām guļamistabām un lielu dzīvojamo istabu - studiju ar virtuvīti. Izveidots pēc iduviduāla projekta padara efektīvu izmantojamu visu platību no dzīvokļa. Dzīvoklī aprīkots ar diviem sanitārajiem mezgliem ar dušu un vannu (santehnika, PAA, IFO). Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar augstas kvalitātes virtuves tehniku.
Māja apkalpo ilgu laiku, viens uzņēmums ar konstantu tarifu 0, 30 eiro. Māja ir aprīkota ar savu gāzes katlu, kas ļauj jums kontrolēt siltuma izmaksas ziemā, un padara neatkarīga apkure pavasarī un rudenī. Mājā un teritorijā tiek veikta pastāvīga tīrīšanu. No mājas liels zaļš laukums ar rotaļu laukumu, zaļo zonu, soliņiem un celiņiem. Visā teritorijā izvietotas video novērošanu kameras.
Dzīvokļu īpašniekiem pieejama individuālu stāvvieta ar slēgtu uzglabāšanas telpu.

Dzīvokļa apraksts:
Objekta ID: A143
Stāvs: 4\4
Dzīvokļa platība: 86 m2
Adrese: Slokas iela 111
Istabu skaits: 3
Sanmēzglu skaits: 2
Projekts: Jaunais projekts
Stāvoklis: labs stāvoklis
Sienu materiāls: bloki
Rieltors: Rafails, T. +371 22833246, rafails@realinvestment.lv
Atrašanās vieta:
Dzīvoklis ir izveidoti 4 lieli skapji pēs idividuāla pasūtījuma no augstas kvalitātes materiāliem.
Gājiena attālumā no hipermārketa "Maxima", "Prizma", "Rimi". 5-10 minūšu gājiena attālumā - 2 jaunas sporta zāles, velosipēdu ceļš. 10 minūšu atālumā - bērnudārzi un skolas. Ātra un ērta nokļūšana uz pilsētas centru, blakus autobusa pietura. Līdz Jūrmala var nokļūt ar automašīnu vai vilcienu 15-20 minūtēs.