Par mums

Kompānija «Real Investment» strādā Latvijas nekustamā īpašuma tirgū no 2007. gada. Kompānijā darbojas pieredzējušu darbinieku komanda, piemēram, Rafails Kiršners strādā nekustamā īpašuma jomā kopš 1992. gada.

Kompānijas pamatvirziens - starpniecības pakalpojumi un juridiska rakstura pakalpojumi nekustamā īpašuma jomā.

Mēs vienmēr ātri reaģējam uz jebkādām izmaiņām Latvijas nekustamā īpašuma tirgū. Tostarp, cenu pieauguma periodā, mēs piedāvājām saviem klientiem investēt līdzekļus perspektīvākajos projektos, savukārt tad, kad 2008. gadā cenu līmenis kritās, mēs palīdzējām saviem klientiem nezaudēt finanšu līdzekļus.

Kompānija «Real Investment» kā viena no pirmajām Latvijā sadarbībā ar Maskavas kompāniju "Latvia Property" uzsāka darbu ar Krievijas, Ukrainas un Kazahstānas investoriem uzturēšanās atļauju iegūšanas jomā Latvijas nekustamā īpašuma iegādes gadījumā. Bet ekonomiskās un politiskās krīzes rezultātā, diemžēl dotajā brīdī Latvija zaudē savu pievilcīgumu ārzemju investoru vidū. Savu valstī lomu šajā negatīvajā procesā spēlē noteikti stereotipi un reālās situācijas nezināšana

Bet, neskatoties uz augstākminēto, pat tajā var atrast savus plusus. Jo īpaši tāpēc, ka divu gadu laikā Latvijas nekustamā īpašuma tirgus var lepoties ar savu stabilitāti. Pamazām ir vērojams cenu pieaugums zemo cenu pirmskara un padomju laika dzīvojamo platību kategorijā, ka arī ekonomiskās klases jaunbūvju kategorijā. Tieši šis dzīvojamo platību sektors ir visvairāk pieprasīts Latvijas iedzīvotāju vidū. Paralēli stabilizējas banku kredītu izsniegšanas sistēma. Viss tas runā par labu tam, ka tieši šobrīd ir pavērusies lieliskā iespēja risināt mājokļu problēmas.
Viens no populārākajiem nekustamā īpašuma darījumu veidiem tagad, kā jau tas bija iepriekšējā gadsimta 90 - tajos gados līdz privatizācijai, ir īpašuma maiņas darījumi. Tas ir interesanti tiem, kas plāno pārdod dzīvokli vai māju, kur dzīvo pašlaik ar mērķi iegādāties jaunu mājokli.

Ar mūsu palīdzību Jūs varēsiet izvairīties no daudzām kļūdām. Visizplatītākās kļūdas ir:
1) Cilvēki pārdod savu mājokli, tad kādu periodu īrē citu dzīvojamo platību vai arī mitinās pie radiniekiem vai paziņām. Un tikai pēc kāda laika iegādājas jaunu mājokli. Tas ir pamatoti un saprotami kapitālā remonta gadījumā vai arī jaunās mājas celtniecības gadījumā. Bet šajā gadījumā runa iet par gatavu mitekli, kuram nav nepieciešams remonts. Rezultātā cilvēki zaudē naudas līdzekļus un rada sev un apkārtējiem pamatīgas neērtības.

2) Cilvēki ņem kredītu, aizņemas naudu un pērk jaunu mājokli. Un tikai pēc tam uzsāk vecā mājokļa pārdošanas procedūru. Brīdī, kad viņiem tas izdodas, viņi zaudē ievērojamus naudas līdzekļus.

Lai pasargātu Jūs no šādām nepatikšanām, mēs varam īstenot mājokļa maiņu ar vismazākajiem zaudējumiem Jums. Mēs paralēli pārdosim Jūsu veco mājokli un atradīsim Jums jaunu mājokli. Šajā gadījumā Jūs jau uz pārdošanas brīdi zināsiet kas tiks iegādāts vecā mājokļa vietā, kā arī Jūs zināsiet gaidāmo izdevumu precīzu summu un pārvākšanās datumu. Mūsu speciālisti noformēs visus dokumentus, ieskaitot, bankas dokumentāciju.
Jebkurš nekustamā īpašuma darījums - tas ir stress un neiespējams uzdevums iesācējam. Bet kompānijas «Real Investment» profesionāļiem tas ir ikdienas darbs, kuru mēs veicam labi un ar prieku! Bet savu honorāru mēs saņemam tikai pēc padarītā darba!